ÚvodDigitálna knižnicaDiskusia › Digitálna knižnica

Diskusia

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 289

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Až dve veci? - To nie je málo! :)
autor: Peter Haško
05. 02. 2018, 09:17
Na novej stránke sa mi páčia len dve veci. že je tu funkcia zapamätať si prihlásenie a že pri sťahovaní kníh netreba obnovovať stránku. Zaujímalo by ma ako je možné, že Prameň na cd sa dá vypočuť skôr ako Prameň audioweb? myslela som si že na web sa časopisy dávajú ľahšie ako na cd. To nemyslíte vážne že sa zase budem musieť vrátiť k cédečkám.
autor: Lenka
15. 01. 2018, 15:10
Vyjadrujem radosť z tejto novej stránky vrátane gongu, ktorý oznámi, že kniha alebo časopis sú pripravené na stiahnutie. Lenže na rozdiel od pána Rakára ja nevidím vôbec nič. Pracujem so starým prehliadačom Mozilla Firefox a s čítačom obrazovky Jaws 8 pod OS Windows XP.
autor: silvia urminska
15. 01. 2018, 14:26
Tiež hľadám Prameň 1 / 2018.
autor: silvia urminska
15. 01. 2018, 14:17
Všimol som si, že môj príspevok, ktorý som nedávno napísal, sa niekde stratil, tak sa skúsim opýtať ešte raz: V knižných novinkách za mesiac Október je uvedená kniha ZYGAR, Michail - Všetci mocní Kremľa. Chcel by som si ju stiahnuť, ale nemôžem ju nájsť, tak by som rád vedel, či tu vôbec je. Zároveň musím vyjadriť veľké sklamanie z tejto novej stránky. To riadkovanie je otrasné a prehľadnosť stránky je tiež oveľa horšia, ako bola predtým.
autor: Ľuboš Rakár
09. 01. 2018, 19:39
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky