Diskusia

Digitálna knižnica

Počet príspevkov: 322

Prosím, napíšte váš názor na služby Digitálnej knižnice SKN, čo od nej očakávate, čo by ste navrhli na jej zlepšenie.
1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Bolo by možné sprístupniť knihu od Jána Jonáša Jedenáste prikázanie? Počul som ju už dávno ešte z kaziet a rád by som si ju vypočul znova, ďakujem Ľudovít Oravec
autor: Ľudovít Oravec
24. 07. 2022, 19:01
Dobrý deň, kniha Lovec - https://www.skn.sk/dk/knihy-mp3?kniha=lovec-1&info=1 má nesprávnu anotáciu. Napísal ju Arne Dahl a načítal Dušan Kubaň v roku 2021.
autor: Tomáš
19. 07. 2022, 22:49
Reakcia na príspevok od Richarda z TT. Myslím si, že Harry Potter a prekliate dieťa je skôr filmový scenár, než kniha. https://www.martinus.sk/?uItem=244303 Na druhej strane aj ja som zvedavý, čo to je za dielo.
autor: Marco Oros
09. 07. 2022, 09:11
Klári, možno ťa preto tak napomenuli, preto že to má zrejme patriť do digitálnej knižnici. Alebo sa spoj s pánom Véghom. Dúfam, že túto vec už opravili.
autor: Marco Oros
06. 04. 2022, 10:02
nedá sa vypočuť článok čítame knihy z knižníc pre nevidiacich v časopise Novet 01. Ďakujem.
autor: Lenka
10. 02. 2022, 14:19
1 2 3 4 5 6 »

Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.

Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.

Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.

Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.

Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.

Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.

Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.

Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.

SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.

Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.

Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.

Na začiatok stránky Tlač stránky