Toto webové sídlo využíva súbory cookie. Viac informácií…

Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Novinky v E-shope

Od spustenia nášho online obchodu neubehol dlhý čas a ani v týchto pár týždňoch, ktoré už stihli uplynúť, sme nezaháľali. V tomto výbere noviniek sa dozviete, čo zaujímavé sme si pre vás prichystali.

Pohľadnice

V oddelení s tovarom pribudli krásne pohľadnice s veľkonočným motívom. Ide o kombináciu čiernotlače a brailu, pričom obrázok na pohľadnici je v bodovej grafike s čiernotlačou a text pohľadnice v braili. Máme dostupné dva motívy priania k Veľkej noci, zajačika a kríž s plátnom prehodeným cez ramená kríža. Pohľadnice si môžete kúpiť v e-shope, v oddelení pohľadníc.

Abecedidlo

Obrázková knižka Abecedidlo z pera našej korektorky je to pravé pre deti, ktoré sa rady hrajú s písmenkami a slovami. Knižka obsahuje 43 básní na každé písmeno zo slovenskej abecedy a je bohato ilustrovaná obrázkami v bodovej grafike. Každá báseň sa začína veľkým písmenom v latinke aj braili. Básne sú sprevádzané aj obrázkami.

Nové knihy

V obchode nám pribudli nové knihy v oddelení Pre deti a mládež. Celá séria štyroch kníh od Júliusa Belana o Carlosovi, ktorého životom sa stal futbal. Nájdete tu aj knihu rozprávok zo starých čias, ale aj náučnú knihu Veľká kniha snehu a ľadu.

Pribudlo nám aj celé nové oddelenie poézie. V rámci neho si každý básnicky zameraný čitateľ niečo pre seba nájde. Sú tu predovšetkým zbierky od slovenských autorov a autoriek.

Nezabudnite, že pri nakupovaní v e-shope SKN sa môžete prihlásiť menom a heslom, ktoré platia aj pre digitálnu knižnicu. Ak nie ste čitateľom v digitálnej knižnici, do e-shopu sa môžete zaregistrovať. Registrácia vám v budúcnosti pomôže pri ďalších objednávkach, keď už nebude potrebné vypĺňať údaje v objednávkovom formulári. Tiež si budete môcť duplikovať objednávku, ktorú ste už robili v minulosti, čo sa veľmi oplatí v prípade predplatného časopisov.

Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme vám príjemné nakupovanie.

Prihlásenie

Registrácia do digitálnej knižnice

Registrácia do digitálnej knižnice a na portál RTVS - Dokorán

Zabudol som heslo

Vyhľadávanie

RTVS
DOKORÁN
UČEBNICE PDF

ANKETA

Hlasujte za knihu v Braillovom písme, ktorú si budete môcť stiahnuť v 15. týždni roku 2023 z Digitálnej knižnice

(Ne)uveriteľné príhody O smrti a živote, Viera Vičanová   Informácie o knihe (Ne)uveriteľné príhody O smrti a živote
21%
Osemdesiat miliónov očí, Ed McBain   Informácie o knihe Osemdesiat miliónov očí
19%
Pod kopytami stád, Louis L'Amour   Informácie o knihe Pod kopytami stád
19%
Rytieri noci, Juliette Benzoni   Informácie o knihe Rytieri noci
22%
Tajomstvo zdravia a dlhého života, Ernest Günter   Informácie o knihe Tajomstvo zdravia a dlhého života
19%
Hlasovalo: 345
Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky Portál Návštevník OPIS - Operačná program informatizácia spoločnosti Blindrevue – IT technológie pre osoby so zrakovým postihnutím